Apie mus!

UAB “Lukomas” įkurta 2000 m. rugsėjo 28 d. Jos įkūrėjas, dabartinis įmonės direktorius. 20 metų darbo patirtis metalo apdirbimo srityje ir bendradarbiavimas su galingomis Rusijos, Ukrainos ir kitų šalių metalurgijos gamyklomis leido įmonės vadovui pažinti ir įsigilinti į šios srities subtilybes ir pradėti šią veiklą. Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios Lietuvos rinkoje, įmonė stengėsi pasiūlyti ir įgyvendinti platų metalo prekių asortimentą. Šiuo metu įmonė užima 2000 m² plotą, kuriame sandėliuojamas ne vienas tūkstantis tonų metalo. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba konstrukciniais, įrankiniais, legiruotais plienais ir kitais specialiais metalais. Kiekviena prekė turi gamyklos – gamintojos kokybės sertifikatą.

UAB “Lukomas” bendradarbiauja su stambiomis Rusijos, Ukrainos, Čekijos, Lenkijos, Vokietijos ir kitomis Europos šalių metalurgijos gamyklomis ir bendrovėmis. Įmonė turi specializuotą įrangą bei stakles, reikalingas metalų pjaustymui.

Įmonės privalumas – darbuotojų profesionalumas ir iniciatyva, įgūdžiai ir kompetencija, tolerancija kiekvienam klientui. Šiuo metu UAB “Lukomas” aptarnauja ne tik Lietuvos įmones ir fizinius asmenis, bet ir Europos Sąjungos valstybes nares, tokias kaip Latvija, Estija, Lenkija, Vokietija.
Įmonės išskirtinumas – patikimumas, operatyvumas  ir aukšta aptarnavimo kokybė, siekiant patenkinti kiekvieną klientą, nuolat plečiant įmonės veiklą, prisitaikant prie svyruojančių ekonomikos pokyčių.